TÜRKÇE
ENGLISH
Pусский

LANDGLASS TECHNOLOGY CO

  • +
  • -

LandGlass Technology Co, Ltd (kısaca "LandGlass") cam temperleme fırınları ve tam temperli vakum yalıtımlı cam ürünleri geliştirme ve üretme konusunda uzmanlaşmış bir yüksek teknoloji şirketidir. Kurulduğu günden bu yana dürüstlük, kalite, yenilikçilik, hizmet ve şirket değerleriyle LandGlass, cam işleme endüstrisinde özgün niteliklere sahip bir lider konumuna gelmiştir.

LandGlass, müşterilerinin rekabet etmesi ve başarılı olması için en iyi yenilikçi teknolojileri ve dünyanın önde gelen cam temperleme ekipmanlarını sunmaktadır. Yaklaşık 100 mühendis ve bilim insanından oluşan LandGlass Ar-Ge ekibi, tam temperli vakum yalıtımlı camın başarısı için sekiz yıl boyunca yoğun çalışmış ve vakum yalıtımlı camın temperlenemeyeceği efsanesini ortadan kaldırmıştır. Tam temperli vakum yalıtımlı cam üretim hattının tamamlanması, bu yeni ürünün ticarileştirilmesi için sağlam bir temel oluşturmuş ve çevreyi korumaya katkıda bulunmuştur.

Günümüzde LandGlass'ın global pazarlama ağı, tüm müşterilerimize yerinde teknik danışmanlık ve özel çözümler sunmaktadır. Şimdi sizi, en son yeniliğimizin piyasaya kazandırdığı iyileştirilmiş güvenliği ve yaşam kalitesini deneyimlemeye davet ediyoruz.